Wyniki Gminnego Konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową lub Noworoczną

5 grudnia 2018 r.

W dniu 5 grudnia 2018 r. odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową i Noworoczną. Po obejrzeniu 425 prac komisja w składzie: przewodnicząca: Agata Dziedzic,-plastyk, członek komisji: Maria Czernik oraz członek komisji: Krzysztof Pietrucha, kierując się odpowiednimi kryteriami dokonała następującego wyboru przyznając nagrody w kilku kategoriach:

Kategoria Przedszkola:

  • I miejsce: Lena Sadowska 6 l. PP Żyraków
  • I miejsce: Kinga Kozioł 6 l. PP w Bobrowej
  • II miejsce: Zofia Arast 5 l. SP Zasów
  • II miejsce: Karol Szpyrka 6 l. Oddział Przedszkolny w Mokrem
  • III miejsce: Oliwia Cygan 6 l. PP w Bobrowej
  • III miejsce: Bartłomiej Więch Oddział Przedszkolny w Korzeniowie

Wyróżnienia:

  • Julita Dubiel kl. „0”SP w Zasowie
  • Julia Podraza kl.” 0” CKiP w Żyrakowie

Kategoria klasy 1do 3:

  • I miejsce: Jakub Czaja kl. II SP Bobrowa
  • I miejsce: Izabela Sobuś kl. III SP Bobrowa
  • II miejsce: Kacper Cygan kl. III SP Bobrowa
  • II miejsce: Filip Ligęzka kl. III SP Bobrowa
  • II miejsce: Seweryn Skarbek kl. I SP Bobrowa
  • II miejsce: Milena Opiela kl. I SP Zasów
  • III miejsce: Filip Kruszyński kl. II SP Bobrowa
  • III miejsce: Malwina Opiela kl. I SP Zasów
  • III miejsce: Mikołaj Madej kl. I SP Korzeniów

Wyróżnienia:

  • Faustyna Ryczek kl. III SP Zasów
  • Zuzanna Przydzielska kl. I SP Zasów
  • Bartosz Zaborowski kl. II SP Góra Motyczna
  • Antonina Barnaś kl. ZS Straszęcinie

Kategoria klasy 4 do 6:

  • I miejsce: Wiktoria Kukułka kl. V SP Korzeniów
  • I miejsce: Zuzanna Marucha kl. V SP Korzeniów
  • II miejsce: Kinga Podlasek kl. V SP Korzeniów
  • II miejsce: Krystian Ryczek kl. VI SP Zasów
  • II miejsce: Faustyna Rysiewicz kl. VI SP Zasów
  • III miejsce: Karolina Niemiec kl. IV SP Wola Wielka
  • III miejsce: Kacper Łączak kl. VI SP Korzeniów
  • III miejsce: Konrad Dziedzic` kl. IV SP Korzeniów

Wyróżnienie:

  • Aleksandra Nawój kl. IV Świetlica Wiejska w Wiewiórce
  • Mikołaj Wójtowicz kl. IV SP Korzeniów
  • Sebastian Durołek kl. VI Świetlica Wiewiórka

Kategoria 7, 8 klasa oraz Gimnazja:

  • I miejsce: Dagmara Kowalik kl. VII SP Korzeniów
  • I miejsce: Wiktoria Kasprzyk kl. VIII SP Wola Wielka
  • II miejsce: Maksymilian Rogowski kl. VII SP Zasów
  • II miejsce: Kinga Chmielowska kl. VIII SP Korzeniów
  • III miejsce: Kamila Jaszcz kl. VII Świetlica Wiejska w Bobrowej Woli

Kategoria dorośli:

  • Wyróżn.Małgorzata Sehn Biblioteka Publiczna w Bobrowej
  • Wyróżn. Teresa Węgrzyn Biblioteka Publiczna w Bobrowej
  • WTZ Paulina Kieraś WTZ Bobrowa Wola

Galeria zdjęć