WYNIKI KONKURSU NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ I NOWOROCZNĄ

15 grudnia 2019 r.

Dnia 4 grudnia 2019 r. odbyło się rozstrzygnięcie KONKURSU NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ I NOWOROCZNĄ.

Po obejrzeniu 485 prac komisja w składzie: przewodnicząca: Agata Dziedzic – plastyk, członek komisji: Agnieszka Weryńska-Przybyś oraz członek komisji: Krzysztof Pietrucha, kierując się odpowiednimi kryteriami dokonała następującego wyboru przyznając nagrody w kilku kategoriach:

Kategoria I – Przedszkola

  • I miejsce Julia Łączak PP Żyraków
  • I miejsce Adrianna Dubiel SP Zasów
  • II miejsce Aleksander Kosiński SP Zasów
  • II miejsce Julia Łączak PP Żyraków
  • III miejsce Maja Krawczyk SP Zasów
  • III miejsce Bartłomiej Więch SP Korzeniów
  • Wyróżnienia:
  • Kaja Drąg CKiP Żyraków
  • Milena Waśko SP Zasów
  • Zuzanna Podraza CKiP Żyraków
  • Julia Miśkiewicz ZS Żyraków

Kategoria II – kl. 1-3

  • I miejsce Kinga Kozioł ZS Bobrowa
  • I miejsce Martyna Kulas SP Zasów
  • II miejsce Kalina Grześkiewicz SP Zasów
  • II miejsce Paweł Ziobro SP Góra Motyczna
  • II miejsce Oliwia Cygan ZS Bobrowa
  • II miejsce Magdalena Czuchra SP Zasów
  • III miejsce Nikola Żurek ZS Bobrowa
  • III miejsce Julia Łączak SP Korzeniów
  • III miejsce Piotr Sidor ZS Bobrowa
  • III miejsce Karolina Dziurgot CKIP Żyraków
  • Wyróżnienie: Jakub Rzeszowski ZS Straszęcin

Kategoria III – kl. 4-6

  • I miejsce Iwona Gałat Świetlica Wiejska Wiewiórka
  • I miejsce Konrad Dziedzic Świetlica Wiejska w Korzeniowie
  • II miejsce Wiktoria Kukułka SP Korzeniów
  • II miejsce Izabela Hajdon CKiP Żyraków
  • III miejsce Aleksandra Nawój Świetlica Wiejska Wiewiórka
  • III miejsce Miłosz Chmielowski SP Korzeniów
  • Wyróżnienie:
  • Jakub Muniak SP Korzeniów
  • Aleksander Klos Świetlica Szkolna Nagoszyn
  • Konrad Kwiecień ZS Nagoszyn

Kategoria IV – kl. 7-8

  • I miejsce Dagmara Kowalik SP Żyraków
  • II miejsce Krystian Ryczek SP Zasów
  • III miejsce Hubert Zieliński SP Mokre
  • Wyróżnienie: Gabriela Zaręba ZS Nagoszyn
  • Kategoria V – Dorośli:
  • Wyróżnienia:
  • Aneta Sojka – Bobrowa
  • Gabriela Sojka – Bobrowa

Kategoria VI – Warsztaty Terapii Zajęciowej i osoby niepełnosprawne

  • Nagrody dla: Anna Madura WTZ Bobrowa Wola
  • Justyna Iskra WTZ Bobrowa Wola

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy laureatom.