Wyszukiwarka


ckip_facebook_fan_page
Zapraszamy na "Wakacje z kulturą" do Centrum Kultury i Promocji w Woli Żyrakowskiej oraz do Świetlic Wiejskich w Bobrowej Woli, Nagoszynie, Straszęcinie, Wiewiórce i Woli Wielkiej.

wakacje-z-kulturawakacje-z-kultura-swietlice
 

Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga - eliminacje gminne

W dniu 27 lutego 2015 r. w Dworku w Straszęcinie odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród  laureatom eliminacji gminnych do XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2014/2015 pod hasłem „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga”. Organizatorem tego etapu konkursu w naszej gminie było Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie. Komisja konkursowa w składzie: Agata Dziedzic – plastyk – przewodnicząca, Adam Strojek – Prezes Gminnego Zarządu OSP, Maria Czernik – Dyrektor CKiP w Żyrakowie oraz Krzysztof Pietrucha – pracownik CKiP w Żyrakowie po obejrzeniu 108 prac, które wpłynęły na konkurs, przyznała:
Kategoria I – klasy I – III (60 prac)
  • I miejsce – Kamil Dziedzic – kl. II – Świetlica Wiejska w Straszęcinie
  • II miejsce – Dawid Pleban – kl. III – PSP Wola Wielka
  • II miejsce – Martyna Kumiega – kl. I – PSP Korzeniów
  • III miejsce – Wiktoria Ladzińska – kl. I – Świetlica Wiejska w Straszęcinie
  • III miejsce – Wiktoria Stalec – kl. II – PSP Bobrowa
  • WYRÓŻNIENIA:
    • Katarzyna Gawlik – kl. III – ZSP Bobrowa
    • Oliwia Krystek – kl. I – PSP Straszęcin
    • Patrycja Kołodziej – kl. II – PSP Korzeniów
    • Sylwia Pietrucha – kl. II – PSP Straszęcin
    • Kamila Litwa – kl. I – PSP Wola Wielka
    • Faustyna Rysiewicz – kl. II – PSP Zasów
Kategoria II – klasy IV – VI (38 prac)
  • I miejsce – Julita Pleban – kl. VI – PSP Zasów
  • II miejsce – Jakub Kalita – kl. VI – PSP Żyraków
  • II miejsce – Gabriela Kułak – kl. IV – PSP Wola Wielka
  • III miejsce – Patryk Kulas – kl. VI – PSP Mokre
  • III miejsce – Karolina Ozga – kl. VI – PSP Wola Wielka
  • WYRÓŻNIENIE:
    • Gabriel Biduś – kl. VI – PSP Żyraków
Kategoria III – uczniowie gimnazjów (10 prac)
  • I miejsce – Gabriela Erazmus – kl. II – PG Wiewiórka
  • II miejsce – Sabina Bartoszek – kl. III – PG Zasów
  • III miejsce – Wiktoria Kędzior – kl. I – PG Wiewiórka
  • WYRÓŻNIENIA:
    • Anna Krawczyk – kl. III – PG Wiewiórka
    • Justyna Kot – kl. III – PG Wiewiórka

Prace nagrodzone miejscami, zostały wytypowane do etapu powiatowego.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, zaś laureatom gratulujemy, życząc jednocześnie powodzenia na szczeblu powiatowym.

Galeria prac konkursowych
Rozdanie nagród