Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie serdecznie zaprasza wszystkie dzieci i młodzież na otwarte, bezpłatne zajęcia, które zorganizowane zostaną podczas nadchodzących ferii zimowych w budynku w Woli Żyrakowskiej oraz świetlicach wiejskich w Bobrowej Woli, Korzeniowie, Straszęcinie, Nagoszynie, Wiewiórce i Woli Wielkiej.
Bogata i ciekawa oferta zajęć artystycznych umożliwi wszystkim aktywne spędzenie wolnego czasu, jak również będzie świetnym pomysłem na nudę w chłodne dni. Uczestnicy zajęć będą mogli liczyć na moc wrażeń i bogactwo emocji, a przede wszystkim na świetną zabawę. Na wszystkich czekają szalone kredki, wesołe farbki i rozbrykane pędzelki. Każdy chętny będzie mógł nauczyć tańczyć w rytmie Hip-Hop,a czy Break Dance’a, bo ruch i dobra postawa to dzisiaj podstawa. Na chwilę będzie można przenieść się w świat bajek, niesamowitych legend i krain pełnych przygód. Uczestnicy dzięki zabawom wspólnie poszerzą swoją wiedzę na temat otaczającego ich świata. Gry stolikowe będą świetną okazją do oderwania się chociaż na chwilę - od wirtualnego świata.
Podsumowaniem zajęć będzie Bal Karnawałowy, na którym wszyscy zaprezentują się we własnoręcznie zrobionych maskach, w autorskich układach tanecznych i w bajkowych strojach. Zapraszamy na dni wypełnione uśmiechem, zabawą i radością pomimo chłodnej, zimowej pory.
plakat-ferie-ckip-2018-strona