Wyszukiwarka


Festyn rodzinny w Nagoszynie

W dniu 10 czerwca 2017 r. odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie „Nagoszyn otwarty na zmiany” w Nagoszynie przy współpracy z Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie.
Imprezę otworzyły występy grup tanecznych „Dzikusy” działających przy Domu Ludowym w Nagoszynie, zespołu Dance - Fit z Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie oraz dzieci z Publicznego Przedszkola w Nagoszynie. Udział w różnorodnych zabawach i konkursach, wspólny poczęstunek, możliwość skorzystania z usług fryzjerskich, konsultacje dietetyczne, konsultacje kosmetyczne to jedne z licznych atrakcji jakie organizatorzy przygotowali zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, które zaowocowały mile spędzonym czasem w dobrej atmosferze.
Dziękujemy społeczności lokalnej za wysoką frekwencję, jak również gościom: Wójtowi Gminy Żyraków - panu Markowi Rączce, Dyrektor CKiP w Żyrakowie - pani Anecie Domaradzkiej, Radnemu Sejmiku Województwa Podkarpackiego - panu Wiesławowi Ladzie, Radnemu Powiatu Dębickiego - panu Pawłowi Jaroszowi za uświetnienie tego wydarzenia swoją obecnością. Dziękujemy również wszystkim Sponsorom, którzy wsparli organizacje festynu, a także zespołowi SEMPRE wraz z wodzirejem, który zadbał o oprawę muzyczną.