Wyszukiwarka


plakat-kiermasz-bozonar-2017
ckip_facebook_fan_page

Jesień bogactwo kolorów - wyniki

Podsumowano XV Gminny Konkurs Plastyczny “Jesień Bogactwo Kolorów”, zorganizowany pod patronatem Wójta Gminy Żyraków przez Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie. Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem, co przekłada się na liczbę 251 zgłoszonych prac w tym roku.

Poniżej przedstawiamy wyniki, relację fotograficzną z ceremonii wręczenia nagród oraz galerię prac plastycznych.

Kategoria przedszkola i oddziały przedszkolne

I miejsce Aldona Kurczyk – PP Bobrowa

II miejsce Hania Wilk – PP Straszęcin

II miejsce Nikola Zaręba – PP Nagoszyn

II miejsce Maja Ozimek – PP Bobrowa

III miejsce Gabriela Moskal – PP Straszęcin

III miejsce Julia Czerwiec kl”O” CKiP Wola Żyrakowska

Wyróżnienia:

Kamila Niemiec – PP Bobrowa

Maja Strojek – PP Bobrowa

Mikołaj Skowron – PP Bobrowa

Weronika Kieraś – PP Straszęcin

 

Kategoria szkół podstawowych, klasy I – III

I miejsce Kinga Dziurgot kl. II PSP Bobrowa

II miejsce Krzysztof Czuchra kl. I PSP Zasów

II miejsce Emilia Kobos kl. II PSP Bobrowa

II miejsce Kamila Maroń kl. III ZSP Bobrowa

III miejsce Wiktoria Ladzińska kl. III Świetlica Wiejska w Straszęcinie

III miejsce Weronika Kuta kl. I PSP Mokre

Wyróżnienia:

Wiktoria Wanat kl. II PSP Zasów

Paulina Lewandowska kl. III ZSP Nagoszyn

Zuzanna Białas kl. II PSP Bobrowa

Bartosz Sojka kl. II PSP Bobrowa

Weronika Świder kl. II PSP Bobrowa

Szymon Jaszcz kl. II PSP Bobrowa

Faustyna Ryczek kl. I PSP Zasów

Mateusz Batko kl. I PSP Mokre

Julia Łączak kl. III ZSP Nagoszyn

 

Kategoria szkół podstawowych klasy kl. IV – VI

I miejsce Bartłomiej Grzywacz kl. VI PSP Korzeniów

II miejsce Dagmara Kowalik kl. V PSP Korzeniów

II miejsce Jakub Szpyrka kl. IV PSP Mokre

III miejsce Magdalena Lik kl. IV PSP Bobrowa

III miejsce Zuzanna Czerniak kl. IV PSP Korzeniów

Wyróżnienia:

Zofia Lachcik kl. IV PSP Góra Motyczna

Hubert Zieliński kl. V PSP Mokre

Kacper Łączak kl. IV PSP Korzeniów

Weronika Chmura kl. VI PSP Wola Wielka

Agata Wilk kl. V ZSP Wiewiórka

Gabriela Gnyla kl. V PSP Straszęcin

 

Kategoria gimnazjum

II miejsce Wiktoria Szymaszek kl. I PG Straszęcin

III miejsce Kacper Bodzioch kl. II PG Świetlica Wiejska w Straszęcinie

III miejsce Aleksandra Mazur kl. I PG Nagoszyn

Wyróżnienia:

Monika Gawryś kl. III PG Korzeniów

Patrycja Krakowska kl. I PG Bobrowa

 

Kategoria dorośli

Wyróżnienie: Monika Dziedzic – Korzeniów

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy.
 

Galeria: