Wyszukiwarka


ckip_facebook_fan_page

ckip-dotacje-banner

Podsumowanie VI Gminnego Konkursu Plastycznego na Kartkę Wielkanocną

kartka_wielkanocna_2015_003 W dniu 13 marca 2015 r. podsumowano VI Gminny Konkurs Plastyczny na Kartkę Wielkanocną, którego organizatorem było Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie. W tym roku na konkurs wpłynęło 268 kartek. Wójt Gminy Żyraków Marek Rączka, który objął patronat nad konkursem wręczył dyplomy i nagrody twórcom najpiękniejszych kartek.
Komisja oceniająca prace w 6 kategoriach, wyróżniła następujące osoby:

w kategorii „0” i młodsi – 53 prace
1 miejsce: Emilia Merchut – l. 6 – PSP w Zasowie
2 miejsce: Dominika Kizior – l.5 – Świetlica Wiejska w Wiewiórce
3 miejsce: Nikola Dziedzic – l. 4 – PP w Bobrowej
3 miejsce: Magdalena Czerniak – l. 5 – PP w Bobrowej
Wyróżnienie: Oliwia Augustyn – kl. 0 – PSP w Korzeniowie
w kategorii klas I-III – 94 prace
1 miejsce: Patrycja Kołodziej – kl II, PSP w Korzeniowie
2 miejsce: Justyna Tomasiewicz – kl. II, PSP w Zasowie
2 miejsce: Kamila Fluder – kl. II, PSP w Zasowie
3 miejsce: Karol Łanucha – kl. III, PSP w Nagoszynie
Wyróżnienia:    Aleksandra Grych – kl III, Świetlica Wiejska w Woli Wielkiej
        Jagoda Węgrzyn – kl. I, Nagoszyn
        Zuzanna Marucha – kl. I, PSP w Korzeniowie
        Tomasz Smulski – kl. II, PSP w Zasowie
        Sebastian Piękoś – kl. I, PSP w Korzeniowie
w kategorii klas IV – VI – 59 prac
1 miejsce: Jakub Chmura – kl. IV, PSP w Korzeniowie
2 miejsce: Adrian Tomasiewicz – kl. V, PSP w Zasowie
3 miejsce: Julita Pleban – kl. VI, PSP w Zasowie
Wyróżnienia:    Paulina Żmuda – kl. VI, PSP w Zasowie
        Wiktoria Typer – kl. VI, PSP w Zasowie
w kategorii gimnazjum – 29 prac
1 miejsce: Justyna Kot – kl. III, PG w Wiewiórce
2 miejsce: Sabina Skwira – kl III, PG w Nagoszynie
3 miejsce: Dominik Chłopek – kl. II, PG w Wiewiórce
Wyróżnienie:    Patrycja Godek – kl. II, PG w Wiewiórce
w kategorii dorosłych i młodzieży ponad-gimnazjalnej – 23 prace
1 miejsce: Maria Kurpiel – Stowarzyszenie „Nagoszyn, otwarty na zmiany”
2 miejsce: Edyta Lipa – Bobrowskie Stowarzyszenie Aktywnych „Łączymy Pokolenia”
3 miejsce: Zuzanna Janora – Bobrowskie Stowarzyszenie Aktywnych „Łączymy Pokolenia”
Wyróżnienia:     Teresa Węgrzyn – Bobrowskie Stowarzyszenie Aktywnych „Łączymy Pokolenia”
        Aneta Sojka, Bobrowa
        Małgorzata Morawczyńska, Straszęcin
w kategorii osób niepełnosprawnych – 10 prac
Nagroda: Justyna Iskra – WTZ w Bobrowej Woli
Wyróżnienie: Anna Madura – WTZ w Bobrowej Woli

Wszystkie kartki zostały przekazane do Urzędu Gminy w Żyrakowie, skąd zostaną wysłane do zaprzyjaźnionych instytucji w korespondencji świątecznej.