Wyszukiwarka


VII Mistrzostwa Formacji Tanecznych PIRUET

Formacja taneczna “Angels Dance” z Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie wzięła udział VII Podkarpackich Mistrzostwach Formacji Tanecznych Piruet, które odbyły się pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty Pana Jacka Wojtasa oraz Prezydenta Miasta Rzeszowa Pana Tadeusza Ferenca w dniu 29 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Rzeszowie przy ulicy Rejtana 30.
W mistrzostwach wzięły udział zespoły z całego województwa podkarpackiego i rywalizowały ze sobą w czterech kategoriach: dziecięcej szkolnej, dziecięcej pozaszkolnej, młodzieżowej i dorosłej szkolnej oraz pozaszkolnej. Jest to jedyny konkurs taneczny dający możliwość zaprezentowania i porównania się zespołom działającym nie tylko w domach kultury ale również w szkołach.
Nasi młodzi tancerze prowadzeni przez trenera Bogdana Sorkohmana zaprezentowali “Taniec Robota”. Wyjazd poza aspektami czysto artystycznymi, stanowił doskonałą okazję do skonfrontowanie własnych umiejętności z innymi zespołami. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, wkrótce zamieścimy również klip video z wyjazdu.

Galeria zdjęć: