Wyszukiwarka


opt_ckip_plakat_jesien_bogactwo_kolorow_A3

plakat-szkolkarstwo
ckip_facebook_fan_page

Wyniki VII Gminnego Konkursu Plastycznego - "Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna"

W dniu 5 grudnia 2014 r. w Centrum Kultury i Promocji w Woli Żyrakowskiej ogłoszone zostały wyniki VII Gminnego Konkursu Plastycznego - "Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna".
Komisja w składzie:
1. Agata Dziedzic – plastyk – przewodnicząca
2. Maria Czernik – Dyrektor CKiP  w Żyrakowie – członek
3. Krzysztof Pietrucha - członek
3. Sebastian Książek - członek
po obejrzeniu 257 kartek świątecznych przyznała:

w kategorii:  przedszkola – I klasa
I miejsce - Karolina Sołowska  - l. 5 – PSP Zasów
I miejsce - Izabela Kubisztal - kl. I  - PSP Zasów
II miejsce  - Sebastian Piękoś - kl. I  - PSP Korzeniów
III miejsce  - Joanna Grześkiewicz  - l. 5 – PSP Zasów
Wyróżnienia:
Maciej Lipa  - kl. I – PSP Żyraków
Gabriela Niedzielska – kl. I – PSP Żyraków
Michał Czaja – l. 6 – PP Bobrowa

w kategorii: klasy II  - III
I miejsce - Aleksandra Jarosz – kl. II – PSP Bobrowa
II miejsce - Patrycja Kołodziej – kl. II – PSP Korzeniów
III miejsce - Wiktoria Stalec – kl. II – PSP Bobrowa
Wyróżnienia:
Oliwia Zioło – kl. II – PSP Wiewiórka
Jakub Szpyrka – kl. II – PSP Mokre

w kategorii: klasy IV – VI
I miejsce - Julita Pleban – kl. VI – PSP Zasów
II miejsce - Marcelina Michnik – kl. VI – PSP Bobrowa
III miejsce - Aleksandra Gruszka – kl. VI – PSP Żyraków
Wyróżnienia:
Patrycja Krakowska – kl. V – PSP Bobrowa
Kacper Dziedzic – kl. V – PSP Wola Wielka

w kategorii: gimnazjum
I miejsce - Katarzyna Chmura – kl. I – PG Korzeniów
II miejsce - Natalia Szczęch – kl. l I – PG Korzeniów
III miejsce - Sabina Bartoszek – kl. III – PG Zasów

w kategorii:  szkoły średnie i dorośli
I miejsce - Maria Kurpiel - Stowarzyszenie Nagoszyn Otwarty na Zmiany
II miejsce - Teresa Sokołowska - Bobrowskie Stowarzyszenie Aktywnych Łączymy Pokolenia
III miejsce - Zenona Skowron - Bobrowskie Stowarzyszenie Aktywnych Łączymy Pokolenia
III miejsce - Edyta Lipa - Bobrowskie Stowarzyszenie Aktywnych Łączymy Pokolenia
Wyróżnienia:
Anna Dziedzic - Wola Wielka
Paulina Jawor - Świetlica Wiejska w Wiewiórce

w kategorii: WTZ
Nagroda Główna - Justyna Iskra - WTZ w Bobrowej Woli
Wyróżnienia:
Joanna Kilian - WTZ w Bobrowej Woli
Anna Madura - WTZ w Bobrowej Woli
 

Galeria: