Wyszukiwarka


zumba-plakat-latino
ckip_facebook_fan_page

Wyniki VIII Gminnego Konkursu na Kartkę Wielkanocną - galeria zdjęć

Przedstawiamy wyniki VIII Gminnego Konkursu Plastycznego na Kartkę Wielkanocną. Podsumowanie i rozdanie nagród odbyło się w środę 29 marca 2017 r.
w Centrum Kultury i Promocji w Woli Żyrakowskiej.
Komisja w składzie:
Agata Dziedzic – plastyk - przewodnicząca
Krzysztof Pietrucha – p.o. Dyrektor CKiP
Halina Koczaj – pracownik CKiP
po obejrzeniu 369 prac nagrodziła 69:

Kategoria: Przedszkola i klasa „0”
I miejsce – Nikola Dongen kl. 0 PP Bobrowa
I miejsce – Emilia Zygmunt l. 5 PP Bobrowa
II miejsce – Kalina Grześkiewicz l. 4 (Oddz. Przedszkolny) ZSP Zasów
II miejsce – Kamila Węgrzyn l. 6 PP Nagoszyn Wola
III miejsce – Kinga Wanat l. 6 ZSP Zasów
III miejsce – Dominika Zielińska l. 6 (Oddz. Przedszkolny) PSP Mokre
III miejsce – Natalia Kołodziej kl. 5 PSP Korzeniów
Wyróżnienia:
- Kamil Strzałka l. 5 PP Bobrowa
- Klaudia Zator l. 5 PP Bobrowa
- Nadia Rak l. 5 (Oddz. Przedszkolny) PSP Mokre
- Nikola Żurek l. 6 PP Bobrowa
- Natalia Wójcik l. 7 PP Bobrowa
- Piotr Jarosz l. 6 PP Bobrowa
- Kamila Niemiec PP Bobrowa

Kategoria: klasy I – III
I miejsce – Amelia Janora kl. I ZSP Bobrowa
I miejsce – Filip Ligęzka kl. I ZSP Bobrowa
I miejsce – Martyna Kumiega kl. III ZSP Korzeniów
I miejsce – Zuzanna Marucha kl. II ZSP Korzeniów
II miejsce – Weronika Kuta kl. I PSP Mokre
II miejsce – Szymon Prokop kl. III ZSP Bobrowa
II miejsce – Konrad Dziedzic kl. II ZSP Korzeniów
II miejsce – Mikołaj Wójtowicz kl. II ZSP Korzeniów
III miejsce – Wiktoria Wanat kl. II ZSP Zasów
III miejsce – Izabela Sobuś kl. I ZSP Bobrowa
III miejsce – Julia Kula kl. III ZSP Straszęcin
III miejsce – Wiktoria Szymaszek kl. III ZSP Góra Motyczna
Wyróżnienia:
- Tymoteusz Bieszczad kl. III ZSP Żyraków
- Weronika Świder kl. II ZSP Bobrowa
- Zuzanna Sojka kl. I ZSP Bobrowa
- Kamila Maroń kl. III ZSP Bobrowa
- Wiktoria Ladzińska kl. III ZSP Straszęcin
- Albert Jamróz kl. III PSP Mokre
- Maja Ryba – kl. II ZSP Straszęcin
- Julia Bizoń – kl. III ZSP Bobrowa
- Bartłomiej Zych kl. II Świetlica Wiejska w Wiewiórce
- Aleksandra Majka – kl. III ZSP Zasów
- Izabela Kubisztal – kl. III ZSP Zasów
- Oliwia Augustyn kl. II ZSP Korzeniów
- Kinga Niedzielska kl. I ZSP Korzeniów
- Jakub Muniak kl. III – ZSP Korzeniów
- Tomasz Gawryś kl. III – ZSP Korzeniów

Kategoria: kl. IV – VI
I miejsce – Patryk Niemiec kl. IV PSP Wola Wielka
I miejsce – Wiktoria Kasprzyk PSP Wola Wielka
I miejsce – Jakub Chmura ZSP Korzeniów
II miejsce Dagmara Kowalik kl. V ZSP Korzeniów
II miejsce – Krystian Ryczek kl. IV ZSP Zasów
II miejsce – Marcelina Bieniek kl. VI ZSP Straszęcin
III miejsce – Olga Wójtowicz kl. V ZSP Żyraków
III miejsce – Faustyna Rysiewicz ZSP Zasów
Wyróżnienia:
- Hubert Zieliński kl. V PSP Mokre
- Przemek Szalwa kl. IV ZSP Bobrowa
- Wiktoria Stachnik kl. V ZSP Zasów
- Aleksander Grabiec – kl. V ZSP Korzeniów
- Anna Gąsiorek kl. V ZSP Korzeniów

Kategoria: Gimnazjum
I miejsce - Julita Pleban kl. II ZSP Zasów
I miejsce – Katarzyna Chmura ZSP Korzeniów
II miejsce - Maria Gałat kl. III Świetlica Wiejska w Wiewiórce
II miejsce - Magdalena Jaszcz ZSP Korzeniów
III miejsce - Marcin Godek kl. II ZSP Wiewiórka
III miejsce - Wiktoria Jaszcz kl. I Świetlica Wiejska Bobrowa Wola
Wyróżnienie:
- Kinga Łączak kl III ZSP Korzeniów

Kategoria: Dorośli
I miejsce Edyta Lipa - Bobrowskie Stowarzyszenie Aktywnych Łączymy Pokolenia
II miejsce Anna Kozak - Bobrowa
III miejsce Aldona Kowalik - Korzeniów
Wyróżnienia:
- Zuzanna Janora - Bobrowskie Stowarzyszenie Aktywnych Łączymy Pokolenia
- Bogumiła Gil - Bobrowskie Stowarzyszenie Aktywnych Łączymy Pokolenia
- Magdalena Kurczyk - Bobrowskie Stowarzyszenie Aktywnych Łączymy Pokolenia
- Anna Ściążko - Bobrowskie Stowarzyszenie Aktywnych Łączymy Pokolenia

Nagroda - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli

Wszystkie kartki tradycyjnie zostały przekazane do Urzędu Gminy w Żyrakowie gdzie zostaną użyte w korespondencji świątecznej.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych.


Galeria zdjęć: