Wyszukiwarka


plakat-kiermasz-bozonar-2017
ckip_facebook_fan_page

Wyniki XIV Gminnego Konkursu Plastycznego Jesień-Bogactwo Kolorów

Organizatorem konkursu było Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie pod patronatem Wójta Gminy Żyraków. Podsumowanie i wręczenie nagród laureatom odbyło się 28 października 2015 r. w Dworku w Straszęcinie. Spośród 240 prac plastycznych, które wpłynęły na konkurs komisja przyznała:

 

w kategorii – Przedszkola i klasy „0” (35 prac)

I miejsce – Joanna Grześkiewicz – kl. 0, PSP Zasów

II miejsce – Karolina Sołowska – kl. 0, PSP Zasów

II miejsce – Natalia Wójcik – l. 5, PP Bobrowa

III miejsce – Gabriela Labak – kl. 0, PSP Zasów

III miejsce – Faustyna Ryczek – kl. 0, PSP Zasów

Wyróżnienie: Maria Mądro – l. 5, Wola Żyrakowska

 

w kategorii – Szkoły Podstawowe, klasy I-III (132 prace)

I miejsce – Katarzyna Janora – kl. III, PSP Bobrowa

I miejsce – Tatiana Romańska – kl. II, ZSP Nagoszyn

II miejsce – Szymon Prokop – kl. II, ZSP Bobrowa

II miejsce – Natalia Ciszek – kl. II, ZSP Straszęcin

III miejsce – Izabela Kubisztal – kl. II, PSP Zasów

III miejsce – Michał Bielawa – kl. II, ZSP Nagoszyn

Wyróżnienia:

  • Aleksandra Gucwa – kl. I, ZSP Korzeniów
  • Oskar Grzyb – kl. II, ZSP Nagoszyn
  • Oliwier Łączak – kl. II, ZSP Nagoszyn
  • Wiktoria Dobrzańska – kl. I, ZSP Korzeniów
  • Patrycja Kołodziej – kl. III, ZSP Korzeniów
  • Kacper Łączak – kl. III, ZSP Korzeniów
  • Karolina Batko – kl. II, PSP Mokre
  • Kamil Dziedzic – kl. III, PSP Wola Wielka

 

w kategorii – Szkoły Podstawowe, klasy IV -VI (63 prace)

I miejsce – Bartłomiej Grzywacz – kl. V, PSP Korzeniów

II miejsce – Wiktoria Jaszcz – kl. VI – ZSP Bobrowa

II miejsce – Katarzyna Kądzielawa – kl. VI, PSP Wola Wielka

III miejsce – Aleksandra Sobuś – kl. V, PSP Bobrowa

III miejsce – Julia Momola – kl. VI, PSP Bobrowa

Wyróżnienia:

  • Patryk Strączek – kl. V, PSP Korzeniów
  • Amelia Czerwiec – kl. VI, PSP Straszęcin
  • Wiktoria Godlewska – kl. V, PSP Bobrowa
  • Filip Madej – kl. VI, PSP Wola Wielka


w kategorii – Gimnazjum (8 prac)

I miejsce – Kinga Grzywacz – kl. III PG, ZSP Korzeniów

II miejsce – Julita Pleban – kl. I PG, ZSP Zasów

III miejsce – Emilia Dzierwa – kl. I PG, ZSP Żyraków

Wyróżnienie: Kacper Leski – kl. I PG, ZSP Korzeniów

 

w kategorii – Dorośli (2 prace)

I miejsce – Aneta Sojka – Bobrowa

Wyróżnienie: Stefania Grzyb – Nagoszyn

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a laureatom składamy gratulacje.



Galeria zdjęć: